F.A.Q. – Відповіді на типові запитання

Хто може взяти в прокат фототехніку?
Взяти в прокат фототехніку, може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років, має при собі чинний внутрішній паспорт або ID-картку, який уклав договір прокату і сплатив вартість послуг прокату, та заставу за обладнання.

Як можна взяти в прокат фототехніку?
Для того, щоб взяти в прокат фототехніку, необхідно забронювати її на сайті в особистому кабінеті, якщо ви новий клієнт, або іншим зручним для вас способом, наприклад за телефонами, електронною поштою, Telegram або Viber зазначеним в розділі Контакти, якщо ви вже спывпрацювали з нами раніше. При цьому можливий варіант, що техніки, яку ви резервували, в наявності не опиниться. Це може статися через те, що техніка періодично виходить з ладу, і деякі фотографи, на жаль, не повертають обладнання вчасно. Просимо вас поставитись з розумінням, до подібних ситуацій – ми постараємося підібрати техніку близьку за параметрами, в разі відсутності замовленої. У разі якщо ви забронювали техніку і не з’явилися за нею, не скасувавши бронь – подальше бронювання для вас буде здійснюватися тільки після 50% передоплати від вартості прокату.

Які існують види договорів прокату?
Існує два види договорів прокату: з гарантійним покриттям (заставою) та без застави. Для укладення договору без гарантійного покриття (застави), необхідно заздалегідь (мінімум за 1 добу) до приходу в офіс, зареєструватися в особистому кабінеті на сайті. Протягом 24х годин, ми приймемо рішення зможемо ми з вами співпрацювати чи ні, і про суму в межах якої ви можете орендувати апаратуру не полишаючи застави. На наше рішення стосовно співпраці з вами, впливає наявність в вас сторінок в соціальних мережах, які підтверджують, що ви професійно займаєтесь фото та відео зйомкою, та наявності рекомендацій, від наших чинних клієнтів. Якщо ж оцінна вартість апаратури виявиться вище, ніж ваш ліміт, потрібно буде залишити у нас в заставу тільки різницю між лімітом і оціночною вартістю апаратури. В якості гарантійного покриття приймаються тільки гривні. Застава можна залишити також вашої апаратурою – в цьому випадку додатково до договору прокату буде оформлений договір застави на вашу апаратуру. Майте на увазі, що ми не приймаємо документи в якості застави. Ми залишаємо за собою право відмовити вам в наданнях послуг, якщо в нас є сумніви в вашої доброчинності, основані на данних з відкритих джерел.

Вартість прокату обладнання.
Вартість прокату обладнання відображена в прейскуранті. Мінімальний термін прокату товару становить 1 добу (24 години). При прокаті товару на менший термін, стягується вартість за мінімальний термін. Час оренди вважається з моменту видачі техніки +30 хв. Тобто якщо ви взяли техніку в 13.00, то можете повернути її до 13.30 наступного дня. При простроченні повернення, ви повинні будете сплатити вартість оренди за другу добу, за винятком випадків, коли ви повертаєте техніку на 1 або 2 години пізніше. В цьому випадку, якщо на неї відсутній бронь, додаткова плата з вас не стягуватиметься.

Оплата та продовження.
Ви можете оплатити техніку як готівкою, так і безготівковим способом. Якщо ви представляєте юридичну особу, то ми готові прийняти оплату на розрахунковий рахунок. При необхідності, ви можете продовжити термін оренди апаратури. Бажано зробити це завчасно, тому що ми можемо відмовити вам у продовженні, якщо апаратура була заброньована іншим фотографом. У разі якщо ви продовжуєте оренду на термін 2 і більше днів, необхідно протягом доби після закінчення договору оренди, оплатити продовження оренди. У разі якщо ви повертаєте техніку раніше передбачуваного терміну оренди, можливе корегування вартості, і повернення вам коштів за невикористані дні.

Використання обладнання взятого в прокат.
Допускається використання обладнання взятого в прокат, виключно за призначенням. В іншому випадку можлива поява дефектів. При використанні обладнання уважно ознайомтеся з рекомендаціями виробника. Адміністрація не несе відповідальності за збитки який ви можете заподіяти собі або третім особам при використання чи невикористання апаратури взятої в прокат.

Стан техніки, договір прокату і повернення обладнання.
Відповідно до Цивільного кодексу України договір прокату полягає тільки в письмовій формі з повним зазначенням техніки і аксесуарів, які ви берете в оренду. Будь ласка, перевіряйте список техніки в додатковій угоді до договору – саме цей документ буде підставою при виникненні суперечок про те, чи брали ви в оренду певні комплектуючі. А коли ви повертаєте техніку, підписується Акт приймання, який є для вас обґрунтуванням того факту, що техніка повернута. Фотопрокат уважно стежить за станом техніки. Якщо Ви виявите дефект, не вказаний в Акті передачі, будь ласка, попросіть вписати його в акт. При цьому певні дефекти вважаються природним зносом і не вказуються в актах – наприклад, потертості корпусу камери і об’єктивів, знос гумового ущільнювального кільця на пило-Бризко захищених об’єктивах Canon, класу L. Матриці фотоапаратів проходять регулярне чищення. Коли ви берете техніку в оренду, вам необхідно перевірити її стан і працездатність, оскільки, коли ви будете її повертати, ми точно так же перевіримо всі найважливіші технічні моменти. Якщо ви повернете непрацездатний обладнання або обладнання з дефектом, вам потрібно буде оплатити його ремонт та інші витрати, тому, будь ласка, звертайтеся з технікою акуратно, не порушуйте правил експлуатації і техніки безпеки. Зверніть увагу: Ні в якому разі Фотопрокат не несе відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна вам або третім особам при використанні майна прокату або в зв’язку з цим фактом. Ми також не відшкодовуємо витрати, які можуть у вас виникнути внаслідок використання або невикористання прокатного майна перед третіми особами. Будь ласка, будьте уважні до себе і іншим фотографам: повертайте техніку вчасно або попереджайте про продовження заздалегідь, звертайтеся з нею акуратно. Якщо у вас виникають питання щодо використання апаратури, звертайтеся до співробітників прокату.