F.A.Q. – Відповіді на типові запитання

Хто може взяти в прокат фототехніку?

Взяти в прокат фототехніку, може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років, має при собі чинний внутрішній паспорт, який уклав договір прокату і сплатив вартість послуг прокату. Як можна взяти в прокат фототехніку? Для того, щоб взяти в прокат фототехніку, необхідно забронювати її на сайті в особистому кабінеті, або іншим зручним для вас способом, наприклад за телефонами, електронною поштою або Viber зазначеним в розділі Контакти. При цьому можливий варіант, що техніки, яку ви резервували, в наявності не опиниться. Це може статися через те, що техніка періодично виходить з ладу, і деякі фотографи, на жаль, не повертають обладнання вчасно. Просимо вас поставитись з розумінням, до подібних ситуацій – ми постараємося підібрати техніку близьку за параметрами, в разі відсутності замовленої. У разі якщо ви забронювали техніку і не з’явилися за нею, не скасувавши бронь – подальше бронювання для вас буде здійснюватися тільки після 50% передоплати від вартості прокату.

Які існують види договорів прокату?

Існує два види договорів прокату: з гарантійним покриттям (заставою) та без застави.

Для укладення договору без гарантійного покриття (застави), необхідно заздалегідь (мінімум за 1 добу) до приходу в офіс, зареєструватися в особистому кабінеті на сайті Протягом 24х годин, ми приймемо рішення про суму в межах якої ви можете орендувати апаратуру не полишаючи застави. Якщо ж оцінна вартість апаратури виявиться вище, ніж ваш ліміт, потрібно буде залишити у нас в заставу тільки різницю між лімітом і оціночною вартістю апаратури. В якості гарантійного покриття приймаються тільки гривні. Застава можна залишити також вашої апаратурою – в цьому випадку додатково до договору прокату буде оформлений договір застави на вашу апаратуру.

Вартість прокату обладнання.

Вартість прокату обладнання відображена в прейскуранті. Мінімальний термін прокату товару становить 1 добу (24 години). При прокаті товару на менший термін, стягується вартість за мінімальний термін. Час оренди вважається з моменту видачі техніки +30 хв. Тобто якщо ви взяли техніку в 13.00, то можете повернути її до 13.30 наступного дня. При простроченні повернення, ви повинні будете сплатити вартість оренди за другу добу, за винятком випадків, коли ви повертаєте техніку на 1 або 2 години пізніше. В цьому випадку, якщо на неї відсутній бронь, додаткова плата з вас не стягуватиметься.

Оплата та продовження.

Ви можете оплатити техніку як готівкою, так і безготівковим способом. Якщо ви представляєте юридичну особу, то ми готові укласти з вами договір і прийняти оплату на розрахунковий рахунок. При необхідності, ви можете продовжити термін оренди апаратури. Бажано зробити це завчасно, тому що ми можемо відмовити вам у продовженні, якщо апаратура була заброньована іншим фотографом. У разі якщо ви продовжуєте оренду на термін 2 і більше днів, необхідно протягом доби після закінчення договору оренди, оплатити продовження оренди. У разі якщо ви повертаєте техніку раніше передбачуваного терміну оренди, можливе корегування вартості, і повернення вам коштів за невикористані дні.

Використання обладнання взятого в прокат.

Допускається використання обладнання взятого в прокат, виключно за призначенням. В іншому випадку можлива поява дефектів. При використанні обладнання уважно ознайомтеся з рекомендаціями виробника. Адміністрація не несе відповідальності за збитки який ви можете заподіяти собі або третім особам при використання чи невикористання апаратури взятої в прокат.

Стан техніки, договір прокату і повернення обладнання.

Відповідно до Цивільного кодексу України договір прокату полягає тільки в письмовій формі з повним зазначенням техніки і аксесуарів, які ви берете в оренду. Будь ласка, перевіряйте список техніки в додатковій угоді до договору – саме цей документ буде підставою при виникненні суперечок про те, чи брали ви в оренду певні комплектуючі. А коли ви повертаєте техніку, підписується Акт приймання, який є для вас обґрунтуванням того факту, що техніка повернута. Фотопрокат уважно стежить за станом техніки. Якщо Ви виявите дефект, не вказаний в Акті передачі, будь ласка, попросіть вписати його в акт. При цьому певні дефекти вважаються природним зносом і не вказуються в актах – наприклад, потертості корпусу камери і об’єктивів, знос гумового ущільнювального кільця на пило-Бризко захищених об’єктивах Canon, класу L. Матриці фотоапаратів проходять регулярне чищення. Коли ви берете техніку в оренду, вам необхідно перевірити її стан і працездатність, оскільки, коли ви будете її повертати, ми точно так же перевіримо всі найважливіші технічні моменти. Якщо ви повернете непрацездатний обладнання або обладнання з дефектом, вам потрібно буде оплатити його ремонт та інші витрати, тому, будь ласка, звертайтеся з технікою акуратно, не порушуйте правил експлуатації і техніки безпеки. Зверніть увагу: Ні в якому разі Фотопрокат не несе відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна вам або третім особам при використанні майна прокату або в зв’язку з цим фактом. Ми також не відшкодовуємо витрати, які можуть у вас виникнути внаслідок використання або невикористання прокатного майна перед третіми особами. Будь ласка, будьте уважні до себе і іншим фотографам: повертайте техніку вчасно або попереджайте про продовження заздалегідь, звертайтеся з нею акуратно. Якщо у вас виникають питання щодо використання апаратури, звертайтеся до співробітників прокату.